Робота з нами

У компанії «Пфайзер» ми прагнемо знайти лікування, прагнемо значно покращити життя кожного... будь де. Якщо Ви прагнете того ж, ви не знайдете кращого місця для початку та продовження своєї кар’єри ніж «Пфайзер».

Наука — це основа нашої компанії. Саме тому не дивно, що наші науковці — одні з найкращих у світі. Ми озброюємо їх ресурсами, технологією та дослідницьким лабораторіями, яких вони потребують для вирішення найскладніших проблем здоров’я у світі. Тому не дивно, що найвмотивованіші науковці у світі вибирають «Пфайзер», де вони реалізовують захоплення всього свого життя.

У «Пфайзер» ви відкриєте для себе компанію, яка сфокусована як на культурі свого внутрішнього середовища, так і на зовнішній репутації. Із наголосом на «власності» наша культура OWNIT! дозволяє кожному співробітнику відкривати для себе кар’єрний розвиток, і в той же час вона стимулює досягнути позитивних результатів у бізнесі. Культура OWNIT! робить наголос на відповідальності та цілісному лідерстві, розвитку та навчанню, а також можливостях та інноваціях.

Приєднуйтесь до нас, і ви станете партнерами з колегами з різноманітним досвідом і навичками, людьми, які роблять вклад в усі аспекти того, що ми робимо — від розробки ліків до маркетингу, від технологій до продажу та багато іншого.

Якщо Ви прагнете винайти лікування чи просувати його, переконатися, що воно втілює найновітніші технології, щоб перетворитися на реальність, або ж просто допомагати покращити життя інших, приєднуйтесь до тих, хто має схожі прагнення в «Пфайзер».